61 442 94 17

I Akademicka Szkoła Podstawowa

w Nowym Tomyślu

 

 

 

16 czerwca 2026
EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
W słoneczne środowe przedpołudnie uczniowie klasy 4 I Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Ośmioro miłośników jednośladów stanęło przed nie lada wyzwaniem. Profesjonalnie przygotowany tor egzaminacyjny wymagał od uczestników nie tylko znajomości przepisów ruchu drogowego, ale także dużej sprawności i opanowania. Choć zadania nie należały do najłatwiejszych, nasi czwartoklasiści poradzili sobie z nimi znakomicie. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin celująco i już wkrótce będą mogli legalnie oraz bezpiecznie poruszać się po drogach jako pełnoprawni rowerzyści. Oczywiście – zawsze w kaskach!
Serdecznie gratulujemy wszystkim zdającym i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów na rowerowych trasach!

64-300 Nowy Tomyśl

Os. Północ 37a

 

61 4429417

 

nt.sekretariat@pam.poznan.pl

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!