W słoneczne środowe przedpołudnie uczniowie klasy 4 I Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Ośmioro miłośników jednośladów stanęło przed nie lada wyzwaniem. Profesjonalnie przygotowany tor egzaminacyjny wymagał od uczestników nie tylko znajomości przepisów ruchu drogowego, ale także dużej sprawności i opanowania. Choć zadania nie należały do najłatwiejszych, nasi czwartoklasiści poradzili sobie z nimi znakomicie. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin celująco i już wkrótce będą mogli legalnie oraz bezpiecznie poruszać się po drogach jako pełnoprawni rowerzyści. Oczywiście – zawsze w kaskach!
Serdecznie gratulujemy wszystkim zdającym i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów na rowerowych trasach!