I Akademicka Szkoła Podstawowa
w Nowym Tomyślu
Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie wspaniałych zajęć pt.: „Szreniawskie wykłady i zajęcia ekologiczne"! To była dla nas prawdziwa przyjemność móc wziąć udział w tak świetnie zorganizowanych warsztatach. Zdobyliśmy mnóstwo przydatnej, praktycznej wiedzy, która z pewnością pomoże nam bardziej świadomie dbać o nasze otoczenie. Dziękujemy za cierpliwość, ciekawe podejście do tematu i mnóstwo pozytywnej energii!
KONTAKT