Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd do lasu dostarczył naszym uczniom wielu radości i niezapomnianych wrażeń. Dzieci aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, bawiąc się na leśnej „siłowni na trawie” z wykorzystaniem piłek, zabawek oraz koców.
Po wspólnych zabawach przyszedł czas na ognisko. Uczniowie mogli samodzielnie upiec pyszne kiełbaski oraz słodkie pianki, które smakowały wyjątkowo po aktywnie spędzonym czasie na łonie natury. Było ciekawie, aktywnie i bardzo smacznie! Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznych leśnych wyprawach i już nie możemy doczekać się kolejnych przygód w przyszłym roku szkolnym.