61 442 94 17

I Akademicka Szkoła Podstawowa

w Nowym Tomyślu

 

 

 

19 czerwca 2026
ZAKOŃCZENIE CYKLU WYJAZDÓW DO LASU 2025/2026
Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd do lasu dostarczył naszym uczniom wielu radości i niezapomnianych wrażeń. Dzieci aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, bawiąc się na leśnej „siłowni na trawie” z wykorzystaniem piłek, zabawek oraz koców.
Po wspólnych zabawach przyszedł czas na ognisko. Uczniowie mogli samodzielnie upiec pyszne kiełbaski oraz słodkie pianki, które smakowały wyjątkowo po aktywnie spędzonym czasie na łonie natury. Było ciekawie, aktywnie i bardzo smacznie! Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznych leśnych wyprawach i już nie możemy doczekać się kolejnych przygód w przyszłym roku szkolnym.

64-300 Nowy Tomyśl

Os. Północ 37a

 

61 4429417

 

nt.sekretariat@pam.poznan.pl

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!